WWE Mayhem Apk indir – Mega Hileli Mod v1.32.209

WWE Mayhem, herkesin sevdiği WWE’nin oyunudur. John Cena, The Rock, Brock Lesnar gibi birçok önemli süper star mevcuttur. Her biri kendisine ait özelliklere sahiptir. Kendi süper yıldızınızı seçip onu geliştirebilirsiniz. John Cena, Kaya, Dev Andre, Üçlü H, Xavier Ormanı, AJ Tarzları, Taş Soğuk Steve Austin, Brock Lesnar, Roma Hükümdarları, Taahhüt, Randy Orton , Seth Rollins, Jinder Mahal, Kalisto, Büyük E ve diğerleri.. WWE Mayhem’de 6 farklı sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın kendi has yeteneği ve savaş avantajları bulunmaktadır. Sürekli yapılan etkinliklerle oyun güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Versus Mode’da arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz. Her kazanmanızda ödüller ve ilerledikçe de ünvanlar kazanabilirsiniz.

Mod Özellikleri: Sınırsız para, saygı vs. bulunmaktadır. Banlanma olasılığınız düşüktür. Banlansanız bile oynamaya devam edersiniz.

wwe mayhem - WWE Mayhem Apk indir - Mega Hileli Mod v1.32.209
wwe mayhem indir - WWE Mayhem Apk indir - Mega Hileli Mod v1.32.209
wwe mayhem apk indir - WWE Mayhem Apk indir - Mega Hileli Mod v1.32.209

Gerekli Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Boyut: Apk-32 Mb + OBB-782 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.reliancegames.wwemayhem” obb klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. WWE Mayhem oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – WWE Mayhem Hileli Apk indir

CLOUD – WWE Mayhem Hileli Apk indir

DRIVE – WWE Mayhem Hileli Apk indir

CLOUD – OBB Dosyasını indir

18 Yorumlar

  1. Abi böyle kutu acarak karakter cikarmak zor oluyor nasil bütün karakterleri cikartabilirim ama kutu acmadan başka bir yöntemle cevaplarsiniz sevinirim

  2. Admin bir türlü açılmıyor kurulumu doğru yaptığım halde siyah ekran veriyor lütfen yardımcı olur musun ?

  3. Oyun siyah ekranda kalıyor?

  4. siyah ekran sen bana instaqramdan atsana bunu.adim osman_kanat_fan_2019

    • Merhaba Kadir. Siyah ekran genelde kuruluma yönelik hatalardan kaynaklanmaktadır. Kurulum açıklamasını dikkatle okumanı ve uygulamanı tavsiye ederim.

Cevap bırakın