WWE Mayhem Apk indir – Mega Hileli Mod v1.29.261

   

WWE Mayhem Apk indir – Mega Hileli Mod v1.29.261

WWE Mayhem, herkesin sevdiği WWE’nin oyunudur. John Cena, The Rock, Brock Lesnar gibi birçok önemli süper star mevcuttur. Her biri kendisine ait özelliklere sahiptir. Kendi süper yıldızınızı seçip onu geliştirebilirsiniz. John Cena, Kaya, Dev Andre, Üçlü H, Xavier Ormanı, AJ Tarzları, Taş Soğuk Steve Austin, Brock Lesnar, Roma Hükümdarları, Taahhüt, Randy Orton , Seth Rollins, Jinder Mahal, Kalisto, Büyük E ve diğerleri.. WWE Mayhem’de 6 farklı sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın kendi has yeteneği ve savaş avantajları bulunmaktadır. Sürekli yapılan etkinliklerle oyun güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Versus Mode’da arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz. Her kazanmanızda ödüller ve ilerledikçe de ünvanlar kazanabilirsiniz.

Mod Özellikleri: Sınırsız para, saygı vs. bulunmaktadır. Banlanma olasılığınız düşüktür. Banlansanız bile oynamaya devam edersiniz.

wwe mayhem - WWE Mayhem Apk indir - Mega Hileli Mod v1.29.261
wwe mayhem indir - WWE Mayhem Apk indir - Mega Hileli Mod v1.29.261
wwe mayhem apk indir - WWE Mayhem Apk indir - Mega Hileli Mod v1.29.261

Gerekli Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Boyut: Apk-43 Mb + Data-746 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.reliancegames.wwemayhem” data klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. WWE Mayhem oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – WWE Mayhem Hileli Apk indir

CLOUD – WWE Mayhem Hileli Apk indir

DRIVE – WWE Mayhem Hileli Apk indir

CLOUD – DATA Dosyasını indir

   

Yorumlarınız Bizim için Önemlidir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 Yorum