UNKILLED Apk indir – Mega Hileli Mod v2.0.5

UNKILLED Apk indir – Mega Hileli Mod v2.0.5

UNKILLED zombileri avlayabileceğiniz bir tür FPS oyunudur. Arkadaşlarınızla takım kurarak zombilerle savaşabilirsiniz. Harika grafikleri ile en iyi mobil zombi oyunlarından biridir. 150’den fazla hikaye görevi, farklı düşmanlar ve bosslar, 5 farklı sınıf, 40’dan fazla silah çeşidi, karakter ve ekipmanlar için kaplama gibi özellikleri mevcuttur. PVP haritasında gerçek insanlarla çevrimiçi savaşabilir, özelleştirilebilir beceri ve ekipmanlarla kendi kahramanınızı oluşturabilirsiniz. Farklı türde oyun modları ve sürekli güncellenen yapısıyla bu tarz oyunları sevenlere kesinlikle tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Sınırsız mermi vardır. Şarjör değiştirmeye gerek yoktur. Uzak mesafeden saldırabilirsiniz. Otomatik iyileşme her zaman aktiftir. Koşma hızı arttırıldı. Adrenalin etkinleştirildi. Anti-ban özelliği getirildi.

unkilled - UNKILLED Apk indir - Mega Hileli Mod v2.0.5
unkilled indir - UNKILLED Apk indir - Mega Hileli Mod v2.0.5
unkilled apk indir - UNKILLED Apk indir - Mega Hileli Mod v2.0.5

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: Apk-28 Mb + Data-429 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.madfingergames.unkilled” data klasörünü “Android/obb” dizininin içerisine atın. UNKILLED – Zombie FPS Shooting Game oyununun tadını çıkarın.

Cloud-Apk: UNKILLED Mod Hileli Full Apk indir
Cloud-Data: UNKILLED Mod Hileli Full Data indir

Drive-Apk: UNKILLED Mod Hileli Full Apk indir
Drive-Data: UNKILLED Mod Hileli Full Data indir

Cevap bırakın