Tinder Apk indir – Premium Kilitsiz Mod v10.7.0

Tinder Apk indir – Kilitler Açık Mod v10.7.0

Tinder, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için özel tasarlanmış bir uygulamadır. Dünyanın her yerinde 30 milyondan fazla kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan Tinder ile arkadaş çevrenizi genişletebilir ve sosyal ilişkilerinizi arttırabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz yerlerde veya bulunduğunuz bölgede yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Tinder’ı kullanmak son derece kolay ve eğlenceli. Eşleştirme mantığı ile çalışan uygulamada beğendiğiniz biri sizi beğenirse eşleşiyorsunuz ve sohbet etmeye başlıyorsunuz.

Mod Özellikleri: Kilitsiz sürümdür. Tüm kilitler açıktır.

tinder - Tinder Apk indir - Premium Kilitsiz Mod v10.7.0
tinder indir - Tinder Apk indir - Premium Kilitsiz Mod v10.7.0
tinder apk indir - Tinder Apk indir - Premium Kilitsiz Mod v10.7.0

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 19 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Tinder uygulamasının tadını çıkarın.

Cloud: Tinder Premium Full Apk indir

Drive: Tinder Premium Full Apk indir

5 Yorumlar

 1. Selamlar,
  Uygulama açılırken ekran beyaz oluyor ve kapatıyor. Telefon S9

 2. Tekrardan Merhaba,
  Uygulamayı denedim “Durduruldu” hatası almaktayım. Sorun ben de olabilir diye düşündüm o yüzden arkadaşımında denedim onda da aynı hata mevcut. Başka bir sürümünü paylaşabilir misiniz?

  • Merhaba. Çıkmış olan en son sürümü paylaştım. Daha eski sürümler zaten çalışmaz. Bu tarz uygulamalarda mod bulmak gerçekten çok zor çünkü hesaba dayalı işliyor. Yani çıksa bile ya 2-3 günde engelliyorlar ya da o hesaba ban atıyorlar.

   • Sunduğunuz sürümden daha üst 3 adet farklı ‘Gold’ sürüm buldum ve hepsi sorunsuz çalışıyor ama dediğiniz gibi hesap kontrolü yapıldığı için bu süreç pek de işe yaramıyor. Bu yüzden her seferin de yeni ‘Faceook ya da farklı Telefon’ hesabından üye olmanız gerekiyor.
    Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Cevap bırakın