The Sims FreePlay Apk indir – Para Hileli Mod v5.54.3

The Sims oyunu mobile özel olarak PC’den aktarılmış bir tür simülasyon oyunudur. Simsinizi oluşturarak onu kişiselleştirebilir ve yeteneklerini kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Sims’inizin yaşadığı evi kendinize göre dekore edebilir ve yeni eşyalar ile evinizi zenginleştirebilirsiniz. Birçok farklı ev ve mekan çeşidi bulunmaktadır. Para kazanmak için iş yerlerinde çalışabilir veya size verilen görevleri yerine getirebilirsiniz. Çarşıya çıkıp Sim’inizi sosyalleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Oyunda yapabileceğiniz bir çok şey mevcuttur. Evlenebilir, çocuk yapabilir, kariyerinizi oluşturabilir, hobiler edinebilir, yemek yapabilir, sinemaya gidebilirsiniz. The Sims oyununu hiç oynamamış olana bile tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Para hilesi (sınırsız simoleons) mevcuttur. Sınırsız yaşam tarzı (Lifestyle) puanı ve sınırsız sosyal (social) puanı vardır. Dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. VIP aktiftir.

the sims freeplay - The Sims FreePlay Apk indir - Para Hileli Mod v5.54.3
the sims freeplay indir - The Sims FreePlay Apk indir - Para Hileli Mod v5.54.3
the sims freeplay apk indir - The Sims FreePlay Apk indir - Para Hileli Mod v5.54.3

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 22 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. The Sims Freeplay oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – The Sims FreePlay Hileli Apk indir

DRIVE – The Sims FreePlay Hileli Apk indir

CLOUD – The Sims FreePlay Hileli Apk indir

6 Yorumlar

  1. Uygulama yüklenmedi diyor gecn güncellemeyi yüklemişti bütün linkleri denedim ama olmadı maalesef. Oyunu silip tekrardan mi kurmam gerekiyor. O zaman da bütün ilerlemelee silinecek ama degilmi

  2. yeni sürümü ne zaman gelir ?

  3. merhabalar bılgısayarda oynayabılmem ıcın ne yapmam gerekıyor?

Cevap bırakın