Soul Knight Apk indir – Mega Hileli Mod v2.7.0

Zindanları keşfederek birbirinden farklı özellikli silahları topluyorsunuz ve bu silahları geliştiriyorsunuz. Son derece kolay ve pürüzsüz bir oyun. Zindanları keşfedip, değişik türdeki silahları topluyorsunuz ve karşınıza çıkan düşmanları öldürmeye çalışıyorsunuz. 170’den fazla silah çeşidi, rastgele oluşturulan zindan dünyası, benzersiz kahramanlar ve yetenekleri, senin yanında savaşacak olan NPC’ler ve süper kontrolleri ile tam da aksiyon oyunu arayanlara göre bir oyundur. Auto-AIM sayesinde düşmanları denk getirmek zorunda kalmayacak ve daha kolay geçebileceksiniz.

Mod Özellikleri: Sınırsız elmas mevcuttur. Tüm karakterler ve becerileri açıktır. Sınırsız enerji mevcuttur ve daha niceleri..

soul knight - Soul Knight Apk indir - Mega Hileli Mod v2.7.0
soul knight indir - Soul Knight Apk indir - Mega Hileli Mod v2.7.0
soul knight apk indir - Soul Knight Apk indir - Mega Hileli Mod v2.7.0

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 135 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Soul Knight oyununun tadını çıkarın.

CLOUD – Soul Knight Hileli Apk indir

MEDIAFIRE – Soul Knight Hileli Apk indir

DRIVE – Soul Knight Hileli Apk indir

2 Yorumlar

  1. Merhaba abi altın kalplerin hilelisi varsa yuklermisin onceden kraloyun sitesinde bilgisayardan oynanan bir oyundu simdi mobilini cikarmislar play store uygulamasina altın kalpler yazinca en ustte cikiyor sanirim ordaki adi gold main valentine version altin madeni avcisi ile karistirma keske buraya fotograf yukleyebilseydik ceker atardim neyse umarim anlatabilmisimdir

Cevap bırakın