SimCity BuildIt Apk indir – Mega Hileli Mod v1.30.6.91708

   

SimCity BuildIt Apk indir – Mega Hileli Mod v1.30.6.91708

SimCity bir tür şehir kurma oyunudur. Başkanı olduğunuz şehrinizi kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Vatandaşlarınızı mutlu etmek ve şehrinizi büyütüp geliştirmek zorundasınız. Gökdelenler, fabrikalar, evler, villalar, parklar gibi birçok yapı kurabilirsiniz. Elektrik, su, polis, itfaiye, çöp kamyonu gibi kurumsal yapıları kurarak vatandaşlarınızı ekstra mutlu edebilirsiniz. Şehrinizin büyümesi ile vergilerinizin artması sayesinde birçok pahalı yapıyı kurabilir ve halkınızın sizden hoşnut olmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça ayrıntılı olan SimCity, android şehir kurma oyunları arasında en popüler olanlardan biridir. Şehir kurma oyunlarını sevenler için tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Sınırsız para ve anahtar mevcuttur. Dilediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Online oynanamaz. Tüm sürümler desteklenmektedir. Tüm binalar en yüksek seviyeye getirilebilir.

Not: Oyuna girmeden önce internet bağlantınızı kesin. Eğer güncelleme isterse interneti açın ve güncelleme bittiğinde interneti hemen geri kapatın.

simcity buildit
simcity buildit indir
simcity buildit apk indir

Gerekli Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Boyut: 115 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. SimCity BuildIt oyununun tadını çıkarın.

Not: Eski hesabınızın güvenliğini almayı unutmayın.

CLOUD – SimCity BuildIt Hileli Apk indir

DRIVE – SimCity BuildIt Hileli Apk indir

MEDIAFIRE – SimCity BuildIt Hileli Apk indir

   
23 Yorum

Yorumlarınız Bizim için Önemlidir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir