Sıkça Sorulan Sorular

1-) Oyun/Uygulama çalışmıyor. Ne yapmalıyım ?

O konunun altındaki yorum yerinden bize bunu bildirmelisiniz. Gün içerisinde yeni sürümü veya gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

2-) Oyun/Uygulama indiremiyorum. Ne yapmalıyım ?

Apk dosyalarımızı 2 farklı buluta yüklüyoruz. Cloud kaynağı bazı telefonlarda sorunlu olabilmektedir. Drive kaynağı sorunsuzdur. Oradan rahatça indirebilirsiniz. Apk dosyası silinmişse o konu altından bildirebilir veya takıldığınız noktaları konu altındaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

3-) Sitede bu Oyunu/Uygulamayı bulamıyorum. Ne yapmalıyım ?

Yardım/İstek bölümünden bizden istekte bulunabilirsiniz. Gün içerisinde istediğiniz eklenecek veya gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Yardım ve İstek bölümüne gitmek için tıklayın.

4-) Oyun kurulumunu nasıl yapacağım ?

Her oyun konusunda kurulum hakkında bilgiler yer almaktadır. Kurulum ile alakalı yaşadığınız sorunları o konu altındaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

5-) Oyun/Uygulama hilelerini siz mi çıkartıyorsunuz ? Kaynağınız nedir ?

Oyun/Uygulama hilelerini biz çıkartmıyoruz. Çünkü bazı hileleri çıkartmak ekip ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Çince, ingilizce, rusça ve farsça sitelerin hepsini tarıyoruz. En iyisini sizin için sunuyoruz.

6-) Oyundaki/Uygulamadaki tüm resimler ingilizce. Bu oyunun Türkçe olmadığı anlamına mı geliyor ?

Resimlerin ingilizce olması ile Oyunun/Uygulamanın dilinin bir alakası yoktur. Kaliteli resimler ve orjinal oyundan aldığımız resimler olduğu için ingilizcedir.

Cevap bırakın