Petroleum Tycoon Apk indir – Para Hileli Mod v3.5.7

Dünyadaki herkesin hayali olan petrolden para kazanmak ister misin. Kazdığın her kuyudan petrol fışkırsın ve bu petrolü satarak dünyanın en zenginleri arasına gir. Bu maden simülasyon oyunu ile kendi petrol şirketin ve gaz fabrikasına sahip olacaksın. İlk petrolünü evinin bahçesinde çıkaracaksın ve zenginliğe giden ilk adımı atacaksın. Daha sonra açacağın diğer kuyularla çok fazla petrole sahip olacak ve bu petrolü satmak için borsaya girmen gerekecek. Borsayı çok iyi takip ederek en yüksek fiyattan petrolü satmalı ve çok zengin olmalısın. Burada çıkartıp sattığın petrol sayesinde çok zengin olacak ve dünyanın her yerinde yeni madenler keşfedeceksin.

Mod Özellikleri: Para hilesi mevcuttur.

petroleum tycoon 1 - Petroleum Tycoon Apk indir - Para Hileli Mod v3.5.7
petroleum tycoon indir 1 - Petroleum Tycoon Apk indir - Para Hileli Mod v3.5.7
petroleum tycoon apk indir 1 - Petroleum Tycoon Apk indir - Para Hileli Mod v3.5.7

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 50 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Petroleum Tycoon oyununun tadını çıkarın.

CLOUD – Petroleum Tycoon Hileli Apk indir

MEDIAFIRE – Petroleum Tycoon Hileli Apk indir

DRIVE – Petroleum Tycoon Hileli Apk indir

2 Yorumlar

  1. Hocam konu dışı bi sorum olacak. Hocam harry Potter hogwarts mystry çok internet yiyor. Ek dosya indirdiğini görmedim. böyle oyunlar genelde az yiyor sanırım bu neden böyle hocam cvplarsanız sevinirim. İyi günler dilerim

    • Merhaba Ahmet. Çok internet yemesinin sebebi sürekli sunucu ile etkileşim içerisinde. Yani bu oyun yapımcılarının ayarladığı bir şey.

Cevap bırakın