Lords Mobile Apk indir – Mega Hileli Mod v2.16

   

Lords Mobile Apk indir – Mega Hileli Mod v2.16

Canavarların ve güçlü düşmanların kaosuna sürüklenmiş bir dünyada 200 milyondan fazla oyuncuya karşı savaşmak ister misiniz ? Açık dünya olması, diğer oyuncuları görme ve konuşma özelliği, arkadaşlarınızla müttefik olma ve beraber savaşabilme, kraliyet savaşları, 3D grafikler ile canlı savaşlar gibi özellikleri bulunmaktadır. Kahramanlarınıza özel eşsiz beceriler vardır. Bu kahramanları kiralayabilir ve geliştirebilirsiniz. Krallığınızı sevmediyseniz hemen başka krallığa taşınabilirsiniz. Korkunç canavarlarla anlaşarak kendinize yoldaş yapabilirsiniz. Çok popüler bir MMO strateji oyunudur. Bu tarz oyunları sevenlere tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Otomatik Savaş (PVE), VIP15’in özellikleri açıktır.
Ordu ATK +% 15 – Ordu DEF +% 15 – Ordu MAX HP +% 15 – Seyahat Hızı +% 10 – Oyuncu Exp Boost +% 50 – Yiyecek Üretimi +% 25 – Taş Üretimi +% 25 – Kereste Üretimi +% 25 – Cevher Üretimi +% 25 – Altın Üretimi +% 25 olarak ayarlanmıştır. Özel sunucuda yer almaktadır.

lords mobile
lords mobile indir
lords mobile apk indir

Gerekli Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Boyut: Apk-31 Mb + Data-161 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.igg.android.lordsmobile” data klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. Lords Mobile oyununun tadını çıkarın.

CLOUD – Lords Mobile Hileli Apk indir

MEDIAFIRE – Lords Mobile Hileli Apk indir

DRIVE – Lords Mobile Hileli Apk indir

CLOUD – DATA Dosyasını indir

   
2 Yorum

Yorumlarınız Bizim için Önemlidir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir