Kim Kardashian: Hollywood Apk indir – Para Hileli Mod v10.10.0

Kim Kardashian’nın Hollywood serüvenine katılarak büyük bir şöhret sahibi olabilirsiniz. Kim Kardashian’ın seçtikleri de dahil olmak üzere kendi stilini oluşturabilir ve fark yaratabilirsiniz. Düğer ünlülerle, hayranlarla veya magazincilerle karşılaştığınızda farklı etkileşimlerde bulunabilirsiniz. Sinema oyuncusu, kapak modeli veya moda tasarımcısı olmak tamamen sizin elinizde. Özel kulüpler, lüks butikler ve lüks evler ile dolu bir dünyada siz de yerinizi kapmalısınız. Flört ederek dünyanın en ünlü çifti olabilirsiniz. Facebook yolu ile arkadaşlarınıza hediyeleşebilir ve birbirinizin stillerini karşılaştırabilirsiniz.

Mod Özellikleri: Sınırsız para ve yıldız hilesi bulunmaktadır. Dilediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

kim kardashian hollywood 1024x576 - Kim Kardashian: Hollywood Apk indir - Para Hileli Mod v10.10.0
kim kardashian hollywood indir 1024x576 - Kim Kardashian: Hollywood Apk indir - Para Hileli Mod v10.10.0
kim kardashian hollywood apk indir 1024x576 - Kim Kardashian: Hollywood Apk indir - Para Hileli Mod v10.10.0

Gerekli Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Boyut: 472 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – Kim Kardashian: Hollywood Hileli Apk indir

DRIVE – Kim Kardashian: Hollywood Hileli Apk indir

CLOUD – Kim Kardashian: Hollywood Hileli Apk indir

17 Yorumlar

 1. Kurulumu tam olarak anlayamadım. Hileli APK’yi (38MB) bir de Obb dosyasını indirdim (500 küsür MB) Daha sonra 500 MB’lık zip dosyasını Android/obb ye çıkarttım. En sonda da o 38 MB’lık apk’yi yükledim ama açılmadı, reklam sayfası gibi bir şey çıktı sadece. Önce o 38 mb’lı yükleyip ondan sonra mı zip dosyasını halletmelim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Merhaba Eda. Android/obb’nin içerisindeki klasör “com.glu.stardomkim” bu olacak. Yani Android/obb’ye girdiğinde “com.glu.stardomkim” bu klasörü görmelisin. Hangisini önce yüklediğinin bir önemi yok. Youtube’a “Android obb kurulumu” diye aratırsan detaylı videolar bulabilirsin.

   • Ben de YouTube’dan bakarak yapmıştım. Dediğiniz gibi Android/obb’nin içerisinde com.glu.stardomkim klasörü var. Ama oyunu açtığımda karşıma “Downloaded from 5play.ru” başlığında bir sayfa çıkıyor bir site. Altında da üç seçenek var Close, Go to Site, ve Play diye. Hepsini denedim fakat oyun açılmadı, daha sonra da tekrar açmaya çalıştığımda bu sefer bir saniye içerisinde uygulama açılıp kapandı. Siz de bakabilir misiniz herhangi bir problem görünüyor mu? Birkaç defa yaptım ve kontrol ettim doğru gibi görünüyor.

    • Bekliyorum. Bu arada başka bir oyun daha denedim, Sims Mobile’i. Orada sadece APK indirilip kuruluyordu. Yükledim fakat onu da açmak isteyince aynı şekilde o site ve bahsettiğim seçenekler çıktı. Tablet kullanıyorum Android sürümünden kaynaklı bir durum olabilir mi? Sürümü 4.4.2 yazıyor.

    • Merhaba Eda. Kim Kardashian oyununu tekrardan yeniledim ve sadece apk olarak yükledim. İndirip dener misin ? O seçenekler çıktığında “play” olanına tıklaman yeterli.

    • Şimdi oldu teşekkür ediyorum kolay gelsin.

 2. Kesinlikle ne para ne de yıldız hilesi var ikisi de yok :(((( param bitiyor bittikçe çoğalmiyor hileli değil ki bu

 3. Merhaba güncelleme yapma gibi bir sansınuz var mı

 4. sadece para hileli yapmışsınız star para yok sinirlendim

Cevap bırakın