Hustle Castle Apk indir – Hasar Hileli Mod v1.16.0

Hustle Castle Apk indir – Hasar Hileli Mod v1.16.0

Hustle Castle ile bir orta çağ kalesinde lordu oluyoruz. Halktan yeni kişileri kabul edebilir ve onların gelişmesini sağlayabiliriz. Yemek, altın ve iksir gibi üretim alanlarını geliştirerek kalemizi güçlendirebiliriz. Farklı türde savaşçılar ve ekipmanları mevcuttur. Aynı zamanda bizim için çalışan işçilere de özelliklerine ve çalıştıklara yere uygun olarak ekipman dizebiliyoruz. Kale seviyeniz arttıkça yeni özelliklerin de kilidini açabilirsiniz. En yüksek özelliklere sahip iki çiftinizi çocuk yapmalarını söyleyebilir ve halkınızı daha da genişletebilirsiniz. 15 kişilik turnuvalara da istediğiniz zaman katılabilir ve diğer insanlarla savaşabilirsiniz. Klan sisteminin de aktif olduğu oyunda arkadaşlarınızla sohbet edebilir veya kaynak gönderebilirsiniz.

Mod Özellikleri: Çoğu işlem otomatik yapılmaktadır.

hustle castle - Hustle Castle Apk indir - Hasar Hileli Mod v1.16.0
hustle castle indir - Hustle Castle Apk indir - Hasar Hileli Mod v1.16.0
hustle castle apk indir - Hustle Castle Apk indir - Hasar Hileli Mod v1.16.0

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 71 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Hustle Castle oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – Hustle Castle Hileli Apk indir

DRIVE – Hustle Castle Hileli Apk indir

CLOUD – Hustle Castle Hileli Apk indir

31 Yorumlar

 1. Güncelleme yaparmisiniz

 2. Merhaba, etkinlik geldi ve yarı zamanı geçti. Şu oyuna bir el atsak ya, bir şeylerden faydalansak biz de 😊

 3. Yeni sürüme hile gelecek mi?

 4. Toolrbardan inmio ve siz oraya atıyorsunuz bizi yuh sitemize tükürüm o zaman bir sürüm geridekini verin hilesi çalışan ve toolbara yonlendirmeyin cloud mali ru ya yonlendirin!!!

  • =) Oraya sırf belli olsun diye farklı renklerde 3 adet indirme linki koyduk. 3 farklı servisten de indirin diye. Yaşınıza veriyorum ama daha saygılı olmalısın.

 5. Selamün aleyküm birşey soracaktım hocam, oyunu açtığımda hiçbirşey olmuyor yada oluyormu benmi bilmiyorum detaylı anlatırsanız mutlu olurum 🙂

  • Aleyküm Selam. Hocam hilenin içeriği genel olarak eğitim, kaynak otomatik toplama veya klan savaşı otomatik başlatma gibi şeylerle ilgili. Yani ekstra hasar vs yok bu hilede.

 6. yeni sürüme uygun hile gelicek mi ?

 7. Hile calismiyor ama oyun calisiyor😂
  İns hilesi calisan gelir.

 8. Hasar hilesi çalışıyormu?

 9. Hile direkt çalışıyormu Yoksa Ek Birşey Mi Yapmamız Lazım..? Bilgilendirirmisin
  z..! Lütfen..

  • Direk çalışması gerekiyor. Ama belki PvP kısmında çalışmayabilir. Yani istila veya bugün gelen etkinlikte çalışması gerekiyor.

   • Etkinlikde hile nasıl çalışıyor etkinlik geldipinde ekipmanları otomatikmi alıyor eğer öyle bişey varsa oyunu kırmaya çalışcam kırarsam size hileyi güncelleyebilirim

 10. Abi hileyi tam olarak anlayamadım. Detaylı bahseder misin? Hasarda bir artış olmadı.

  • Bundan önceki sürümde hasar hilesi aktifti. Sanırım bu sürümde kaldırılmış. Bu oyunu bende aktif olarak oynuyorum. Hilelere karşı büyük önlem aldılar son güncellemede.

 11. yeni sürüm bekliyoruz

 12. Bir problem oldu hustle castle oyununu yükledim açmadı güncelleme istedi apkyi silip oyunue yükledim sonra silip apkyi tekrar yükledim ama açmadı lütfen güncel versiyonuna da hile yapın bekliyorum teşekkürler

 13. Öncelikle apk sitesi olarak en çok sizi begeniyorum 1.si diğer apk siteleri gibi oyun açılmamazlık yapmıyor veya hata vermiyor sonuç olarak siteniz mükemmel sunduğunuz oyunlar için teşekkürler 😁

Cevap bırakın