Google Play Ödülleri 2019 Yarışma Sonuçları Açıklandı

Her yıl düzenli olarak düzenlenen Google Play Ödülleri 2019 ( Google Play Awards) sonuçları belli oldu. Uygulamalar ve oyunların olduğu dokuz kategori şu şekilde:

En İyi Yaşam Uygulaması

Woebot – Stresinizi azaltmaya ve mutluluğunu arttırmaya yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir uygulama. İçerisinde sohbet edebileceğiniz bir yapay zeka robot da bulunmaktadır.

En İyi Erişebilirlik Uygulaması

Envision Al – Görme engelliler için özel olarak tasarlanmış bir uygulama. Telefonunuzun kamerası ile gösterilen şeyleri tanımlıyor ve gösterdiğiniz yazıları okuyabiliyor.

En İyi Sosyal Etki Uygulaması

Wisdo – Motive olmak, yalnızlıktan kurtulmak gibi hikayelerinizi yazabileceğiniz veya başkalarının hikayelerini okuyarak ders çıkarabileceğiniz bir uygulama.

En Güzel Oyun

Shadowgun Legends – Uzaylı istilasına uğrayan dünyayı kurtarmaya çalıştığımız bir aksiyon oyunu. ( Sitemizde mevcut )

En İyi Video Platformu Uygulaması

Neverthink – Editörler tarafından her gün yenilenen video listeleri bulunmaktadır. Günün en ilginç ve komik videolarını izleyebilme şansınız bulunuyor.

En Yaratıcı Uygulama

Tick Tock – İki kişilik oynanan bir bulmaca/gizem oyunudur.

En İyi Yaratıcılık ve Beceri Uygulaması

Canva – Bir tür fotoğraf düzenleme aracıdır. Fotoğraflarınızı kolayca istediğiniz hale getirebilir veya logo/banner gibi şeyler üretebilirsiniz.
Pc için de oldukça kullanışlıdır. Site adresi için tıkla

En İyi Günlük Yaşam Uygulaması

Slowly – Bir karakter oluşturup dünyanın her yerinden insanlarla tanışabileceğiniz ve mektuplar yollayabileceğiniz bir uygulama.

En Etkileyici Oyun

MARVEL Strike Force – Marvel kahramanlarının olduğu sıra tabanlı bir aksiyon oyunu. Süper kahramanların çoğu bulunmakta.

Cevap bırakın