FRAG: Pro Shooter Apk indir – Para Hileli Mod v1.6.2

FRAG: Pro Shooter mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir aksiyon oyunudur. Gerçek zamanlı savaşlarda takım savaşı yapabilirsiniz. 40’dan fazla karakter ile saldırı, savunma veya dengeli taktiğinizi oluşturarak savaşlarda yer alabilirsiniz. Her karakteri kendine has bir özelliği mevcuttur. Karakterlerinizi yükselterek daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Her karakterine zayıf veya çok güçlü yönleri vardır. Bu yönleri zamanla bulduğunuzda, akıllıca bir strateji geliştirmeli ve ona göre saldırmalısınız. Shooter/Ateş etme oyunlarını sevenler için tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Para hilesi mevcuttur. Dilediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

frag pro shooter - FRAG: Pro Shooter Apk indir - Para Hileli Mod v1.6.2
frag pro shooter indir - FRAG: Pro Shooter Apk indir - Para Hileli Mod v1.6.2
frag pro shooter apk indir - FRAG: Pro Shooter Apk indir - Para Hileli Mod v1.6.2

Gerekli Sürüm: Android 4.3 ve üzeri
Boyut: 102 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. FRAG: Pro Shooter oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – FRAG Pro Shooter Hileli Apk indir

CLOUD – FRAG Pro Shooter Hileli Apk indir

DRIVE – FRAG Pro Shooter Hileli Apk indir

5 Yorumlar

  1. Hocam siteniz güzelde. Keşke daha detaylı açıklama verseniz. Örneğin türkçe dil desteği mevcuttur veya oyunda veya hilede sıkıntı varsa önceden deneyip şöyle yaparsanız düzelir. diye söylemeniz çok güzel olacaktır. Tabi bu sizin kararınıza kalmış. Ama siteniz güzel bence. Bazı çakma siteler var hile paylaşıyorlar hile olmuyor çalışmıyor.

    • Merhaba Ahmet. Güzel yorumun için teşekkür ederiz. Türkçe dil desteği olup olmaması konusu aslında Play Store’dan bakılarak hemen öğrenilebilir. Biz türkçe dil desteği yok desek haftaya eklense bu sefer kontrol etmek oldukça zor oluyor. Başka siteler gibi sürekli aynı oyunları eklemiyoruz. 1000’den fazla oyun mevcut sitemizde ve bunları sürekli kontrol etmek oldukça zorlaşıyor. Hilelerin çalışma oranı %95’dir. Çalışmayanları da zaten ya 2 gün içerisinde düzeltiyoruz ya da bu hile anca bu kadar diye yorumlarda belirtiyoruz. Hilesi olmayan oyunlar sitemizde 10’u geçmez. Onların da hileli olmadığını konu içerisinde söylüyoruz.

Cevap bırakın