DEAD TRIGGER 2 Apk indir – Mega Hileli Mod v1.6.8

Bir virüs sonucu insanlarda mutasyona neden olan değişiklikler ile insanlar zombiye dönüşmüştür. Hayatta kalan çok az kişi vardır ve bunlar da kurtulma mücadelesi vermektedir. Keskin nişancı veya tabancı gibi farklı türde silahları kullanabilirsiniz. Hikaye, Küresel Misyon ve Yan Görevler ile çeşitli görevlere katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. 10 farklı bölge, 33 farklı savaş alanı mevcuttur. 50 çeşit silahları kullanarak zombileri etkisiz hale getirmelisiniz. 600’den fazla farklı senaryo ile aynı şeyleri yapmak zorunda kalmayacaksınız. Güzel grafiklere ve animasyonlara sahiptir. Ödüllü turnuva sistemi ile dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla arenada yarışabilirsiniz.

Mod Özellikleri: Ölümsüzlük, cephane, para booster, uzaktan saldırı, yüksek hasar gibi hileler mevcuttur. Daha niceleri..

dead trigger 2 1024x576 - DEAD TRIGGER 2 Apk indir - Mega Hileli Mod v1.6.8
dead trigger 2 indir 1024x576 - DEAD TRIGGER 2 Apk indir - Mega Hileli Mod v1.6.8
dead trigger 2 apk indir 1024x576 - DEAD TRIGGER 2 Apk indir - Mega Hileli Mod v1.6.8

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: Apk-26 Mb + OBB-496 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.madfingergames.deadtrigger2” obb klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. DEAD TRIGGER 2 – Zombi Hayatta Kalma Shooter FPS oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – DEAD TRIGGER 2 Hileli Apk indir

CLOUD – DEAD TRIGGER 2 Hileli Apk indir

DRIVE – DEAD TRIGGER 2 Hileli Apk indir

CLOUD – OBB Dosyasını indir

Cevap bırakın