CSR Racing 2 Apk indir – Mega Hileli Mod v2.6.0

   

CSR Racing 2 Apk indir – Mega Hileli Mod v2.6.0

CSR Racing 2 android için özel olarak tasarlanmış bir tür yarış oyunudur. Harika grafikleri ve oynanış hissiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla yarışlara girebilirsiniz. LaFerrari, McLaren P1™, Koenigsegg One:1 gibi özel yapım araçlarla yarışabilir ve aracınızı kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. 200’den fazla resmi lisanslı araç türü bulunmaktadır. Ferrari, Porsche, Aston Martin, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pagani gibi markaların arabaları esas alınarak tasarlanmıştır. Aracınızın boyası, jantı, fren kaliperleri, iç kaplamaları, boya çıkartmaları ve plakası gibi farklı türde özelleştirebileceğiniz seçenekler de mevcuttur. Şehrin en iyisi olduğunuzu kanıtlayın.

Mod Özellikleri: Tüm arabaların kilidi açıktır. Para hilesi mevcuttur. Herhangi bir araba ile etkinliklere girebilirsiniz. Sınırsız yakıt mevcuttur. Daha nice özellikler..

csr racing 2 - CSR Racing 2 Apk indir - Mega Hileli Mod v2.6.0
csr racing 2 indir - CSR Racing 2 Apk indir - Mega Hileli Mod v2.6.0
csr racing 2 apk indir - CSR Racing 2 Apk indir - Mega Hileli Mod v2.6.0

Gerekli Sürüm: Android 4.4 ve üzeri
Boyut: Apk-74 Mb + Data-1.79 Gb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Daha sonra “com.naturalmotion.customstreetracer2” data dosyasını “Android/obb” klasörüne kopyalayın. Oyuna giriş yaparak tadını çıkarın.

ALLSYNC – CSR Racing 2 Hileli Apk indir

CLOUD – CSR Racing 2 Hileli Apk indir

DRIVE – CSR Racing 2 Hileli Apk indir

CLOUD – DATA Dosyasını indir

   

Yorumlarınız Bizim için Önemlidir!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir