Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir – Full v4.4.5 Final

Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir – Full v4.4.5 Final

Chrooma Klavye ile klavyenizi çok güzel bir hale getirebilirsiniz. Gelişmiş yapay zekası sayesinde size yazı tahmini yapar. Emoji, sayı ve noktalama işaretleri gibi konularda size yardımcı olur. Kişiselleştirme düzeyi oldukça yüksektir. Klavyenizi kendi kişisel zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde internette bulunan tüm gifler içinden arama yapabilirsiniz. Otomatik olarak navbarın rengi değiştirilebilir. Aynı anda birden fazla dil kullanabilirsiniz. Kaydırarak yazma özelliği ile hızlıca yazabilirsiniz. Tek el modu ile tek elle küçük klavye kullanımı sağlar. Gece modu sayesinde düşük ışık algıladığında otomatik olarak renk değiştirebilir. Ve daha nice özellikler..

chrooma rgb bukalemun klavye - Chrooma RGB - Bukalemun Klavye Pro Apk indir - Full v4.4.5 Final
chrooma rgb pro bukalemun klavye - Chrooma RGB - Bukalemun Klavye Pro Apk indir - Full v4.4.5 Final
chrooma rgb pro bukalemun klavye indir - Chrooma RGB - Bukalemun Klavye Pro Apk indir - Full v4.4.5 Final

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 34 Mb

Kurulum: Apks dosyamızı indirin. Cihazınız ROOT’lu ise direk yükleyebilirsiniz. Cihazınız ROOT’lu değilse aşağıdaki program aracılığıyla apks dosyasını kurmanız gerekmektedir.

Split Apks Installer indir

ALLSYNC – Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir

DRIVE – Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir

YANDEX – Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir

3 Yorumlar

  1. Dostum cihazım rotsuz split uygulamasıyla download klasörüne geldiğimde indirdiğim Chooroma rgb tıkladığım da bişey olmuyor.Senden ricam bu split uygulamasını ressimli ya da yazılı açıklarsan sevinirim.

    • Merhaba. Kurulumu kısaca tekrar anlatayım. SAI uygulamasını indirip kurun. Daha sonra Chrooma RGB “zip” dosyasını indirin. İndirdiğiniz “zip” dosyasının içerisinde 4 farklı apk dosyası bulunmaktadır. Bunları bir klasöre çıkartın. ( Play Store’de RAR isimli uygulama ile kolayca yapabilirsiniz.) Çıkardıktan sonra SAI uygulamasına giderek bu klasörü bulun ve tüm apk dosyalarını seçip install’e basın. Kendi hepsini kuracaktır. Biraz önce denedim sorunsuz çalışıyor. Eğer hala yapamazsanız mail atın resimli anlatımı deneyelim.

  2. teşekkürler

Cevap bırakın