Bridge Construction Simulator Mod Apk – Kilitler Açık v1.2.7

Bridge Construction Simulator Mod Apk – Kilitler Açık v1.2.7

Bu yepyeni Köprüsü İnşaatı Simülatörü puzzle oyunu test etmek için mühendislik becerileri, sezgi ve smarts koyun. en önemlisi – – eldeki göreve uyum doğaçlama ve gerekli olan bir yapıcı olur. Bir arabanın ağırlığını taşıyabilecek edebilmek yapıları inşa etmek için kaynakları kullanın. işler zor alacak – Sen mümkün olduğunca hızlı bir iyi inşaatçı olmaya çalışın. Zamana karşı yarış olabilir, bu yüzden dikkatli ve düşünceli yapıcı olmayacaktır.

Sen tasarım ve dört değişik konumlarda giderek ayrıntılı köprüler inşa edecek. Her biri bir düşünceli üreticisi için farklı bir mantık oyunudur. Eğer bir şehirde başladığınızda şeyler kolay görünebilir, ama sonunda dağlar kanyon, vadi taşımak ve bir kez zor olacaktır. Görev imkansız asla, ama boyutu ve yapıların dayanıklılığı Eğer bir araba kazasında sorumlu olmak istemiyorsanız ölçüde artırmak zorunda kalacak. Bir usta köprü oluşturucu olmak ve yol boyunca bazı kayıtları kırmaya mantık ve beceri kullanın!

Mod Özellikleri: İpuçları aktif. Oyun içinde gerçek parayla satılan tüm bölümleri açabilirsin, sadece paketlere tıkla. (gerçek para alımlarıyla bağlantısı yoktur.)

bridge construction simulator - Bridge Construction Simulator Mod Apk - Kilitler Açık v1.2.7
bridge construction simulator apk indir - Bridge Construction Simulator Mod Apk - Kilitler Açık v1.2.7
bridge construction simulator indir - Bridge Construction Simulator Mod Apk - Kilitler Açık v1.2.7

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 90 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Bridge Construction Simulator oyununun tadını çıkarın.

Cloud: Bridge Construction Simulator Mod Hileli Full Apk indir

Drive: Bridge Construction Simulator Mod Hileli Full Apk indir

Cevap bırakın