Barbie Dreamhouse Adventures Apk indir – Premium Mod v10.0

Kendi Barbie dünyanızı oluşturmaya hazır mısınız ? Evdeki tüm odaları kendiniz tasarlayarak hayalinizdeki Barbie evini yapabilirsiniz. Pişirme, dans etme, bilardo gibi eğlenceli aktivitelere katılabilir ve partiler verebilirsiniz. Karakterinizi tamamen kendi kişisel zevkinize göre giydirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Renee, Daisy, DJ ve Teresa gibi farklı özellikteki arkadaşlarınızla birlikte takılabilirsiniz. Şarkı söyleyebileceğiniz, danslar yapabileceğiniz ve yemekler pişirebileceğiniz birçok farklı eğlence aracı mevcuttur. Hayalinizdeki Barbie evinizi kendinize özel tasarlayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Mod Özellikleri: Premium özelliklerin kilidi açıktır. Tam sürümdür.

barbie dreamhouse adventures - Barbie Dreamhouse Adventures Apk indir - Premium Mod v10.0
barbie dreamhouse adventures indir - Barbie Dreamhouse Adventures Apk indir - Premium Mod v10.0
barbie dreamhouse adventures apk indir - Barbie Dreamhouse Adventures Apk indir - Premium Mod v10.0

Gerekli Sürüm: Android 4.4 ve üzeri
Boyut: Apk-36 Mb + OBB-517 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.budgestudios.googleplay.BarbieDreamhouse” obb klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. Barbie Dreamhouse Adventures oyununun tadını çıkarın.

CLOUD – Barbie Dreamhouse Adventures Hileli Apk indir

DRIVE – Barbie Dreamhouse Adventures Hileli Apk indir

CLOUD – OBB Dosyasını indir

4 Yorumlar

  1. peki datayı da yükledim zipten dikkatli bir şekilde çıkarıp obbye attım apkyi daha önce hiç açmamış olmama rağmen hata verdi obbye atmadan önce kurdum kesinlikle açmadım dosyayı hata yapmadığımı düşünüyorum çünkü bundan önce de farklı APK+DATA uygulaması yükledim sorun yaşamadım acaba bu dosya bozuk olabilir mi?

  2. Data yok ki olmuyor cevap verirseniz aşıri sevinirim

Cevap bırakın