Auto Chess Apk indir – Kart Hileli Mod v0.7.0

Auto Chess Apk indir – Kart Hileli Mod v0.7.0

Auto Chess son zamanlarda oldukça popüler olan bir türdür. Hero kartlarını toplayarak ve kahramanlarınızı stratejik bir şekilde yerleştirerek düşmanlarınızı yenmeye çalışıyorsunuz. 8 kişilik olan turnuva sisteminde birincilik için kıyasıya bir mücadele vermelisiniz. Her kahramanın kendine has özellikleri ve becerileri bulunmaktadır. Biraz da şansın önemli olduğu oyunda, stratejini iyi geliştirmeli ve ileriye dönük oynamalısınız. Dünyanın herhangi bir yerinden oyuncularla karşılaşabilir ve kendinizi test edebilirsiniz. Geliştirme süreci şuan devam etmekte olan oyunun grafikleri oldukça güzeldir. Güncellemeler ile birlikte yeni özellikler eklenerek ve kahramanların dengesi göz önünde tutularak daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Mod Özellikleri: Kart 0 coindir. Kartları satarken 20 coine satarsınız. (Çok fazla yapıp dikkat çekmemeye dikkat edin. Rank modunda denenmedi.)

auto chess - Auto Chess Apk indir - Kart Hileli Mod v0.7.0
auto chess indir - Auto Chess Apk indir - Kart Hileli Mod v0.7.0
auto chess apk indir - Auto Chess Apk indir - Kart Hileli Mod v0.7.0

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: Apk-47 Mb + Data-682 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.dragonest.autochess.google” data klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. Auto Chess oyununun tadını çıkarın.

MEDIAFIRE – Auto Chess Hileli Apk indir

CLOUD – Auto Chess Hileli Apk indir

DRIVE – Auto Chess Hileli Apk indir

CLOUD – DATA Dosyasını indir

2 Yorumlar

  1. Merhaba admin, Ben MEmu kullaniyorum orda oynuyorum oyunlari yalniz bu OBB hilelerinin MEmu da nasil yapildigini bilmiyorum. Bilgin varsa yardimci olabilirsen çok sevinirim. İnternetten baktım ama bulamadim. İngilizcemde pek olmadığından yabancı siteleri anlamadim.

Cevap bırakın