Asphalt 9: Legends Apk indir – Mega Hileli Mod v2.3.3a

Asphalt serisi kaldığı yerden devam ediyor. Dünyanın en hızlı sokak yarışçılarına karşı meydan okumaya hazır mısınız ? Çok ayrıntılı olarak tasarlanmış gerçek araba modelleri, harika grafik ve efektlerle desteklenmiştir. Oyuna eklenen her araç özel olarak tasarlanmış ve gerçek arabadan betimlenmiştir. Arabanızı kendi zevkinize göre kişiselleştirme de mevcuttur. Kariyer moduna başlayarak 60’dan fazla sezon ve 800’den fazla yarışı tamamlayabilirsiniz. İsminizi tüm sokaklara duyurmak sizin elinizde. Çevrimiçi mod ile dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla yarışabilir ve onları yenebilirsiniz. Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi onlarca farklı araç bulunmaktadır. En iyi ve en hızlı aracı kazanmak için çok çalışmalısınız. Asphalt 9: Legends android yarış oyunları arasında en popüler ve en iyilerden biridir. Yarış oyunlarını sevenler için tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Hız hilesi mevcuttur. Kolay kazanma vardır (botlar yok.) Sınırsız nitro vardır. Araba drift yaparken daha kolay kontrol edersiniz.

asphalt 9 legends - Asphalt 9: Legends Apk indir - Mega Hileli Mod v2.3.3a
asphalt 9 legends indir - Asphalt 9: Legends Apk indir - Mega Hileli Mod v2.3.3a
asphalt 9 legends apk indir - Asphalt 9: Legends Apk indir - Mega Hileli Mod v2.3.3a

Gerekli Sürüm: Android 4.3 ve üzeri
Boyut: Apk-32 Mb + OBB-2 GB

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM” obb klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. Asphalt 9: Legends oyununun tadını çıkarın.

Sadece kariyer modunda geçerlidir. Çevrimiçi modda banlanırsınız.

CLOUD – Asphalt 9: Legends Hileli Apk indir

MEDIAFIRE – Asphalt 9: Legends Hileli Apk indir

DRIVE – Asphalt 9: Legends Hileli Apk indir

DRIVE – OBB Dosyasını indir

ALTERNATİF MOD – Asphalt 9: Legends Hileli Apk indir

32 Yorumlar

  1. Ustad hileyi kurdum oyuna girdi ama yarış yapamıyorum tam yarışa geçeceğim zaman araç seçme yerinde oyun kendini kapatıyor bunu düzeltmenin yolu var mı yardımcı olurmusunuz ?

  2. Kardeş iyi güzelde saf dışı olan görevler var onları yapamıyoruz bot arabalar olmadığı için nasıl yapçaz bilgilendirirseniz iyi olur

  3. bu hile ile kendi hesaba girebiliyor muyuz admin

  4. Yuklenmedi olmuyor

  5. Ustadim yayinlayin artik su mod apk yi Etkinlikler cok zorluyor elerlemekte zorlaniyorum daha ne kadar beklememiz gerekiyor

  6. Çıkmış olan kartların yeniden çıkmasını emgellemenin bir you vsr mı

  7. Üstat oyuna yeni güncelleme geldi sende modu güncellermisin rica etsem. Takibimdesin alemde teksin

  8. Oyunu yüklüyom ama sonra açılmıyo

Cevap bırakın